Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

HARMONOGRAM

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

 

 

 

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Szkolenie odbędzie się w dwóch alternatywnych terminach do wyboru:
  • Grupa 1: 26.09.2023 godz. 10:00
  • Grupa 2: 27.09.2023 godz. 15:00
Zajęcia będą odbywały się zdalnie na platformie MS Teams.

Terminy do wyboru:

  • 11.09.2023  godz. 11-12
  • 13.09.2023  godz. 18-19
  • 14.09.2023  godz. 16-17
  • 15.09.2023  godz. 18-19

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 18, 20, 25, 26, 28 września 2023 w godz. 8:00-11:00.

Szkolenia odbędą się w dwóch alternatywnych terminach do wyboru:
  • Tworzenie grafiki komputerowej z wykorzystaniem Affinity Designer i narzędzi sztucznej inteligencji: 12.09.2023 lub 14.09.2023
  • Obróbka graficzna zdjęć cyfrowych z wykorzystaniem Affinity Photo: 11.09.2023 lub 13.09.2023
Zajęcia będą się odbywały w godz. 8:30-14:30 w Centrum Informatyki przy ul. Reymonta 4, sala -132. 

Warsztaty będą odbywały się w godz. 8:00-12:00 w następujących terminach: 

  • Grupa 1: 6, 11, 14, 19 września; 
  • Grupa 2: 7, 12, 15, 20 września; 
  • Grupa 3: 8, 13, 18, 21 września. 

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 4, 5, 7, 8, 11 września 2023 w godz. 8:00-11:00.

Tematyka i terminy poszczególnych szkoleń:
  • Podstawowa obsługa systemu EZD 05.09.2023 9:00-11:15
  • Zakładanie spraw i prowadzenie spisu spraw w systemie EZD 05.09.2023 12:00-14:15
  • Rejestrowanie przesyłek wpływających i korespondencji wychodzącej w systemie EZD 06.09.2023 9:00-10:30
  • Podpisywanie dokumentów certyfikatem kwalifikowanym i profilem zaufanym w systemie EZD 06.09.2023 11:00-12:30
  • Tworzenie ePisma i wysyłanie eKorespondencji na konto ePUAP w systemie EZD 06.09.2023 13:00-14:30
  • Udostępnianie i współedytowanie dokumentu w systemie EZD 07.09.2023 9:00-11:15
  • Zbiorcze działania na koszulkach i wyszukiwanie dokumentów 07.09.2023 12:00-14:15
  • Obsługa systemu EZD (szkolenie dedykowane dla kierowników) 08.09.2023 10:00-11:30
Zajęcia będą się odbywały w sali konferencyjnej Centrum Informatyki przy ul. Reymonta 4.

Tematyka i terminy poszczególnych szkoleń:
  • Podstawowa obsługa systemu EZD 22.08.2023 9:00-11:15
  • Zakładanie spraw i prowadzenie spisu spraw w systemie EZD 22.08.2023 12:00-14:15
  • Rejestrowanie przesyłek wpływających i korespondencji wychodzącej w systemie EZD 23.08.2023 9:00-10:30
  • Podpisywanie dokumentów certyfikatem kwalifikowanym i profilem zaufanym w systemie EZD 23.08.2023 11:00-12:30
  • Tworzenie ePisma i wysyłanie eKorespondencji na konto ePUAP w systemie EZD 23.08.2023 13:00-14:30
  • Udostępnianie i współedytowanie dokumentu w systemie EZD 24.08.2023 9:00-11:15
  • Zbiorcze działania na koszulkach i wyszukiwanie dokumentów 24.08.2023 12:00-14:15
  • Obsługa systemu EZD (szkolenie dedykowane dla kierowników) 25.08.2023 10:00-11:30
Zajęcia będą się odbywały zdalnie na platformie Teams.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 31 lipca oraz 1, 2, 3, 4 sierpnia 2023 w godz. 8:00-11:00.

Tematyka i terminy poszczególnych szkoleń:
  • Efektywna praca zespołu w przestrzeni cyfrowej z wykorzystaniem narzędzi MS Sharepoint Online i MS Teams 1.08.2023 w godz. 8:30-14:30
  • Organizacja spotkań, webinarów i konferencji online z wykorzystaniem platformy MS Teams 10.08.2023 w godz. 8:30-14:30
  • Organizacja spotkań, webinarów i konferencji online z wykorzystaniem platformy MS Teams 22.08.2023 w godz. 8:30-14:30
  • Poznaj lepiej swój komputer - efektywne wykorzystanie Windows 11 i dostępnych w nim narzędzi 31.07.2023 w godz. 8:30-14:30
  • Poznaj lepiej swój komputer - efektywne wykorzystanie Windows 11 i dostępnych w nim narzędzi 9.08.2023 w godz. 8:30-14:30
  • Poznaj lepiej swój komputer - efektywne wykorzystanie Windows 11 i dostępnych w nim narzędzi 18.08.2023 w godz. 8:30-14:30
  • Tworzenie grafiki komputerowej z wykorzystaniem Affinity Designer i narzędzi sztucznej inteligencji 3.08.2023 w godz. 8:30-14:30
  • Obróbka graficzna zdjęć cyfrowych z wykorzystaniem Affinity Photo 2.08.2023 w godz. 8:30-14:30
  • Obróbka graficzna zdjęć cyfrowych z wykorzystaniem Affinity Photo 16.08.2023 w godz. 8:30-14:30
  • Podstawy tworzenia aplikacji webowych i mobilnych w środowisku PowerApps 7.08.2023 w godz. 8:30-14:30
  • Planuj i twórz kreatywnie – wykorzystanie narzędzi MS Loop i MS Whiteboard do dynamicznej współpracy 8.08.2023 w godz. 8:30-14:30

Zajęcia będą się odbywały w Centrum Informatyki przy ul. Reymonta 4, sala -132.

Tematyka i terminy poszczególnych szkoleń:
  • Podstawowa obsługa systemu EZD 17.07.2023 9:00-11:15
  • Zakładanie spraw i prowadzenie spisu spraw w systemie EZD 17.07.2023 12:00-14:15
  • Rejestrowanie przesyłek wpływających i korespondencji wychodzącej w systemie EZD 18.07.2023 9:00-10:30
  • Podpisywanie dokumentów certyfikatem kwalifikowanym i profilem zaufanym w systemie EZD 18.07.2023 11:00-12:30
  • Tworzenie ePisma i wysyłanie eKorespondencji na konto ePUAP w systemie EZD 18.07.2023 13:00-14:30
  • Udostępnianie i współedytowanie dokumentu w systemie EZD 19.07.2023 9:00-11:15
  • Zbiorcze działania na koszulkach i wyszukiwanie dokumentów 19.07.2023 12:00-14:15
  • Obsługa systemu EZD (szkolenie dedykowane dla kierowników) 20.07.2023 10:00-11:30
Zajęcia będą się odbywały zdalnie na platformie Teams.

Tematyka i terminy poszczególnych szkoleń:
  • Efektywna praca zespołu w przestrzeni cyfrowej z wykorzystaniem narzędzi MS Sharepoint Online i MS Teams 14.07.2023 8.30-14.30
  • Organizacja spotkań, webinarów i konferencji online z wykorzystaniem platformy MS Teams 18.07.2023 8.30-14.30
  • Poznaj lepiej swój komputer – efektywne wykorzystanie Windows 11 i dostępnych w nim narzędzi 26.07.2023 8.30-14.30
  • Tworzenie grafiki komputerowej z wykorzystaniem Affinity Designer i narzędzi sztucznej inteligencji 28.07.2023 8.30-14.30
  • Planuj i twórz kreatywnie – wykorzystanie narzędzi MS Loop i MS Whiteboard do dynamicznej współpracy 25.07.2023 8.30-14.30
Zajęcia będą się odbywały w Centrum Informatyki przy ul. Reymonta 4, sala -132.

Warsztaty będą odbywały się 4-5 września 2023 w godz. 8:00-13:00 w siedzibie CWD przy ul. Ingardena 6, sala 1.09.

Tematyka i terminy poszczególnych szkoleń:
  • Podstawowa obsługa systemu EZD 10.07.2023 9:00-11:15
  • Zakładanie spraw i prowadzenie spisu spraw w systemie EZD 10.07.2023 12:00-14:15
  • Rejestrowanie przesyłek wpływających i korespondencji wychodzącej w systemie EZD 11.07.2023 9:00-10:30
  • Podpisywanie dokumentów certyfikatem kwalifikowanym i profilem zaufanym w systemie EZD 11.07.2023 11:00-12:30
  • Tworzenie ePisma i wysyłanie eKorespondencji na konto ePUAP w systemie EZD 11.07.2023 13:00-14:30
  • Udostępnianie i współedytowanie dokumentu w systemie EZD 12.07.2023 9:00-11:15
  • Zbiorcze działania na koszulkach i wyszukiwanie dokumentów 12.07.2023 12:00-14:15
  • Obsługa systemu EZD (szkolenie dedykowane dla kierowników) 13.07.2023 10:00-11:30
Zajęcia będą się odbywały w sali konferencyjnej Centrum Informatyki przy ul. Reymonta 4.

Zajęcia zdalne na platformie Teams we wtorki i czwartki w godz. 8:00-10:15, od 04.07.2023 do 03.08.2023.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 3, 4, 5, 6 i 7 lipca 2023 w godz. 8:00-11:00.

Warsztaty będą odbywały się w godz. 8:00-12:00 w następujących terminach:

  • Grupa 1: 30 maja, 13 czerwca, 20 czerwca, 29 czerwca;
  • Grupa 2: 31 maja, 14 czerwca, 21 czerwca, 3 lipca;
  • Grupa 3: 1 czerwca, 15 czerwca, 22 czerwca, 4 lipca.

Harmonogramy można pobrać tutaj.

Zajęcia zdalne na platformie Teams; grupy dla Centrum Spraw Osobowych:
  • grupa podstawowa: wtorki 8:00-10:15 i piątki 10:00-12:15, od 14.03.2023
  • grupa średniozaawansowana: wtorki 10:30-12:45 i środy 8:15-10:30, od 14.03.2023

  • Grupa A: 23, 24, 25 stycznia 2023 w godz. 8:30-12:30
  • Grupa B: 23, 24, 25 stycznia 2023 w godz. 13:00-17:00

Lektoraty języka polskiego

Grupy medyczne:

  • 1 grupa - poniedziałek 17:30, począwszy od 9 stycznia
  • 2 grupa - wtorek 18:00, począwszy od 24 stycznia
  • 3 grupa - środa 18:00, począwszy od 11 stycznia

Grupy niemedyczne:

  • 1 grupa A2/B1 - piątek 13:15, począwszy od 3 marca
  • 2 grupa B2 - poniedziałek 16:45, począwszy od 27 lutego
  • 3 grupa B2 - poniedziałek 17:00, począwszy od 27 lutego
  • 4 grupa C1 - wtorek 16:45, począwszy od 28 lutego
  • 5 grupa C1 - wtorek 18:15, począwszy od 28 lutego

Szkolenia z kompetencji komunikacyjnych w kontekście kulturowym polskiego uniwersytetu

Harmonogram szkoleń

Szkolenie z zakresu wykorzystania zaawansowanego oprogramowania hydrologicznego HEC-HMS oraz HEC-RAS odbędzie się stacjonarnie w budynku Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej w Krakowie (ul. Gronostajowa 7) w dniach 14-15.01.2023 oraz 21-22.01.2023 w godzinach 9:00-16:00.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 8, 9, 10, 15 i 16 listopada 2022 w godz. 8:00-11:00.

Harmonogramy można pobrać tutaj.

Szkolenie rozpocznie się spotkaniem w poniedziałek 24.10.2022 o godz. 13:30 w auli 0.10 w budynku ING UJ przy ul. Gronostajowej 3a

Szkolenie z zakresu wykorzystania zaawansowanego oprogramowania hydrologicznego HEC-HMS oraz HEC-RAS odbędzie się stacjonarnie w budynku Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej w Krakowie (ul. Gronostajowa 7) w dniach 26-27.11.2022 oraz 3-4.12.2022 w godzinach 9:00-16:00.

Zajęcia zdalne na platformie Teams:
  • grupa A1: poniedziałki i czwartki, od dnia 24.10.2022 do 24.11.2022, w godz. 8:15-10:30,
  • grupa B1: środy i piątki, od dnia 26.10.2022 do 25.11.2022, w godz. 8:15-10:30.

  • 17-18.10.2022 w godzinach 8:30-16:30: część teoretyczna
  • 31.10.2022: egzamin końcowy w formie online
  • 19-25.10.2022 oraz 27-28.10.2022: zajęcia praktyczne z obsługi statków bezzałogowych w wymiarze 4 h dla każdego kursanta (godziny uzależnione są od warunków pogodowych i zostaną podane w późniejszym terminie)

Szkolenie zostanie uzupełnione o 2-godzinne stacjonarne szkolenie fotogrametryczne (data i miejsce zostanie ustalona w terminie późniejszym).

Francuski A1:

 

Lp.

Data

Godziny

1.

28.07.2022

11:00 - 12:30

2.

29.07.2022

11:00 - 12:30

3.

1.08.2022

11:00 - 12:30

4.

3.08.2022

11:00 - 12:30

5.

5.08.2022

11:00 - 12:30

6.

8.08.2022

11:00 - 12:30

7.

10.08.2022

11:00 - 12:30

8.

12.08.2022

11:00 - 12:30

9.

16.08.2022

11:00 - 12:30

10.

17.08.2022

11:00 - 12:30

11.

19.08.2022

11:00 - 12:30

12.

22.08.2022

11:00 - 12:30

13.

23.08.2022

11:00 - 12:30

14.

29.08.2022

11:00 - 12:30

15.

31.08.2022

11:00 - 12:30

16.

2.09.2022

11:00 - 12:30

17.

5.09.2022

11:00 - 12:30

18.

7.09.2022

11:00 - 12:30

19.

9.09.2022

11:00 - 12:30

20.

12.09.2022

11:00 - 12:30

21.

13.09.2022

11:00 - 12:30

22.

16.09.2022

11:00 - 12:30

23.

19.09.2022

11:00 - 12:30

24.

21.09.2022

11:00 - 12:30

25.

23.09.2022

11:00 - 12:30

26.

26.09.2022

11:00 - 12:30

27.

28.09.2022

11:00 - 12:30

28.

30.09.2022

11:00 - 12:30

29.

3.10.2022

11:00 - 12:30

30.

5.10.2022

11:00 - 12:30

 

Francuski A2, grupa 1:

 

Lp.

Data

Godziny

1.

28.07.2022

12:45 - 14:15

2.

29.07.2022

12:45 - 14:15

3.

1.08.2022

12:45 - 14:15

4.

3.08.2022

12:45 - 14:15

5.

5.08.2022

12:45 - 14:15

6.

8.08.2022

12:45 - 14:15

7.

10.08.2022

12:45 - 14:15

8.

12.08.2022

12:45 - 14:15

9.

16.08.2022

12:45 - 14:15

10.

17.08.2022

12:45 - 14:15

11.

19.08.2022

12:45 - 14:15

12.

22.08.2022

12:45 - 14:15

13.

23.08.2022

12:45 - 14:15

14.

29.08.2022

12:45 - 14:15

15.

31.08.2022

12:45 - 14:15

16.

2.09.2022

12:45 - 14:15

17.

5.09.2022

12:45 - 14:15

18.

7.09.2022

12:45 - 14:15

19.

9.09.2022

12:45 - 14:15

20.

12.09.2022

12:45 - 14:15

21.

13.09.2022

12:45 - 14:15

22.

16.09.2022

12:45 - 14:15

23.

19.09.2022

12:45 - 14:15

24.

21.09.2022

12:45 - 14:15

25.

23.09.2022

12:45 - 14:15

26.

26.09.2022

12:45 - 14:15

27.

28.09.2022

12:45 - 14:15

28.

30.09.2022

12:45 - 14:15

29.

3.10.2022

12:45 - 14:15

30.

5.10.2022

12:45 - 14:15

 

Francuski A2, grupa 2:

 

Lp.

Data

Godziny

1.

28.07.2022

15:30 - 17:00

2.

29.07.2022

15:30 - 17:00

3.

1.08.2022

15:30 - 17:00

4.

3.08.2022

15:30 - 17:00

5.

5.08.2022

15:30 - 17:00

6.

8.08.2022

15:30 - 17:00

7.

10.08.2022

15:30 - 17:00

8.

12.08.2022

15:30 - 17:00

9.

16.08.2022

15:30 - 17:00

10.

17.08.2022

15:30 - 17:00

11.

19.08.2022

15:30 - 17:00

12.

22.08.2022

15:30 - 17:00

13.

23.08.2022

15:30 - 17:00

14.

29.08.2022

15:30 - 17:00

15.

31.08.2022

15:30 - 17:00

16.

2.09.2022

15:30 - 17:00

17.

5.09.2022

15:30 - 17:00

18.

7.09.2022

15:30 - 17:00

19.

9.09.2022

15:30 - 17:00

20.

12.09.2022

15:30 - 17:00

21.

13.09.2022

15:30 - 17:00

22.

16.09.2022

15:30 - 17:00

23.

19.09.2022

15:30 - 17:00

24.

21.09.2022

15:30 - 17:00

25.

23.09.2022

15:30 - 17:00

26.

26.09.2022

15:30 - 17:00

27.

28.09.2022

15:30 - 17:00

28.

30.09.2022

15:30 - 17:00

29.

3.10.2022

15:30 - 17:00

30.

5.10.2022

15:30 - 17:00

 

Hiszpański A1:

 

Lp.

Data

Godzina

1.

29.07.2022

18:00 - 19:30

2.

1.08.2022

18:00 - 20:15

3.

3.08.2022

18:00 - 20:15

4.

5.08.2022

18:00 - 19:30

5.

8.08.2022

18:00 - 20:15

6.

10.08.2022

18:00 - 20:15

7.

12.08.2022

18:00 - 19:30

8.

17.08.2022

18:00 - 20:15

9.

19.08.2022

18:00 - 19:30

10.

22.08.2022

18:00 - 20:15

11.

24.08.2022

18:00 - 20:15

12.

26.08.2022

18:00 - 19:30

13.

29.08.2022

18:00 - 20:15

14.

31.08.2022

18:00 - 20:15

15.

2.09.2022

18:00 - 19:30

16.

5.09.2022

18:00 - 20:15

17.

7.09.2022

18:00 - 20:15

18.

9.09.2022

18:00 - 19:30

19.

12.09.2022

18:00 - 20:15

20.

14.09.2022

18:00 - 20:15

21.

16.09.2022

18:00 - 19:30

22.

19.09.2022

18:00 - 20:15

23.

21.09.2022

18:00 - 19:30

 

Niemiecki A2:

 

Lp.

Data

Godziny

1.

29.07.2022

10:00 - 11:30

2.

1.08.2022

10:00 - 11:30

3.

2.08.2022

10:00 - 11:30

4.

3.08.2022

10:00 - 11:30

5.

4.08.2022

10:00 - 11:30

6.

8.08.2022

10:00 - 11:30

7.

9.08.2022

10:00 - 11:30

8.

10.08.2022

10:00 - 11:30

9.

11.08.2022

10:00 - 11:30

10.

16.08.2022

10:00 - 11:30

11.

17.08.2022

10:00 - 11:30

12.

18.08.2022

10:00 - 11:30

13.

22.08.2022

10:00 - 11:30

14.

23.08.2022

10:00 - 11:30

15.

24.08.2022

10:00 - 11:30

16.

25.08.2022

10:00 - 11:30

17.

29.08.2022

10:00 - 11:30

18.

30.08.2022

10:00 - 11:30

19.

31.08.2022

10:00 - 11:30

20.

1.09.2022

10:00 - 11:30

21.

5.09.2022

10:00 - 11:30

22.

6.09.2022

10:00 - 11:30

23.

7.09.2022

10:00 - 11:30

24.

8.09.2022

10:00 - 11:30

25.

12.09.2022

10:00 - 11:30

26.

13.09.2022

10:00 - 11:30

27.

14.09.2022

10:00 - 11:30

28.

15.09.2022

10:00 - 11:30

29.

19.09.2022

10:00 - 11:30

30.

20.09.2022

10:00 - 11:30

 

Niemiecki B1, grupa 1:

 

Lp.

Data

Godziny

1.

27.07.2022

18:00 - 19:30

2.

28.07.2022

18:00 - 19:30

3.

2.08.2022

18:00 - 19:30

4.

3.08.2022

18:00 - 19:30

5.

4.08.2022

18:00 - 19:30

6.

9.08.2022

18:00 - 19:30

7.

10.08.2022

18:00 - 19:30

8.

11.08.2022

18:00 - 19:30

10.

16.08.2022

18:00 - 19:30

11.

17.08.2022

18:00 - 19:30

12.

18.08.2022

18:00 - 19:30

13.

23.08.2022

18:00 - 19:30

14.

24.08.2022

18:00 - 19:30

15.

25.08.2022

18:00 - 19:30

16.

30.08.2022

18:00 - 19:30

17.

31.08.2022

18:00 - 19:30

18.

1.09.2022

18:00 - 19:30

19.

6.09.2022

18:00 - 19:30

20.

7.09.2022

18:00 - 19:30

21.

8.09.2022

18:00 - 19:30

22.

13.09.2022

18:00 - 19:30

23.

15.09.2022

18:00 - 19:30

24.

20.09.2022

18:00 - 19:30

25.

22.09.2022

18:00 - 19:30

26.

27.09.2022

18:00 - 19:30

27.

29.09.2022

18:00 - 19:30

28.

4.10.2022

18:00 - 19:30

29.

6.10.2022

18:00 - 19:30

30.

11.10.2022

18:00 - 19:30

31.

13.10.2022

18:00 - 19:30

 

Niemiecki B1, grupa 2:

 

Lp.

Data

Godzina

1.

29.07.2022

17:30 - 19:45

2.

30.07.2022

10:00 - 12:15

3.

5.07.2022

17:30 - 19:45

4.

6.07.2022

10:00 - 12:15

5.

12.07.2022

17:30 - 19:45

6.

13.07.2022

10:00 - 12:15

7.

19.08.2022

17:30 - 19:45

8.

20.08.2022

10:00 - 12:15

10.

26.08.2022

17:30 - 19:45

11.

27.08.2022

10:00 - 12:15

12.

02.09.2022

17:30 - 19:45

13.

03.09.2022

10:00 - 12:15

14.

09.09.2022

17:30 - 19:45

15.

10.09.2022

10:00 - 12:15

16.

16.09.2022

17:30 - 19:45

17.

17.09.2022

10:00 - 12:15

18.

23.09.2022

17:30 - 19:45

19.

24.09.2022

10:00 - 12:15

20.

30.09.2022

17:30 - 19:45

21.

01.10.2022

10:00 - 12:15

 

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 31 maja i 1, 2, 3, 6 czerwca 2022 w godz. 8:00-11:00.

Termin wizyty studyjnej: 12.05.2022

Lokalizacja: Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii, ul. Jana Kilińskiego 68, 33-300 Nowy Sącz

  • 9:00 – 10:00 Wykład wprowadzający - nowe technologie przetwarzania i wizualizacji danych medycznych
  • 10:00 – 11:00 Wykład i zajęcia praktyczne - segmentacja i modelowanie struktur anatomicznych w 3D
  • 11:00 – 11:15 Przerwa kawowa
  • 11:15 – 12:15 Zajęcia praktyczne - wizualizacja danych w mieszanej rzeczywistości
  • 12:15 – 13:15 Zajęcia praktyczne - wydruki 3D, symulacja
  • 13:15 – 14:00 Przerwa obiadowa
  • 14:00 – 15:00 Zwiedzenie Ośrodka
  • 15:00 – 16:00 Case Study - analiza rzeczywistych przypadków
  • 16:00 – 17:00 Pytania końcowe. Podsumowanie zajęć. Mocne i słabe strony – sugestie na przyszłość. Ankieta podsumowująca zajęcia.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 20, 21, 22, 25 i 26 kwietnia 2022 w godz. 8:00-11:00.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 14, 15, 16, 21 i 22 marca 2022 w godz. 8:00-11:00.

Część teoretyczna szkolenia odbędzie się online w godzinach 8:30-16:30 w dniach 21-22.03.2022 r. i zakończy się egzaminem końcowym online 25.03.2022 r. w godzinach 9:00-11:00. Termin dwugodzinnego stacjonarnego szkolenia fotogrametrycznego zostanie ustalony w terminie późniejszym. Zajęcia praktyczne z obsługi statków bezzałogowych w wymiarze 4h dla każdego uczestnika odbędą się w dniach 28.03-2.04.2022 r. (godziny uzależnione są od warunków pogodowych i zostaną podane w późniejszym terminie).

Warsztaty rozpoczną się w dniu 9.03.2022 w Zakładzie Bioinformatyki i Telemedycyny UJ CM przy ul. Kopernika 7e. Terminy pierwszych spotkań (3 grupy):

  • 9.03.2022 w godz. 16.00-19.00,
  • 10.03.2022 w godz. 12.00-15.00 i w godz. 16.00-19.00.

Wizyty studyjne:

  • I grupa: 20.04.2022, lokalizacja: al. Beliny-Prażmowskiego 60, 31-514 Kraków,
  • II grupa: 12.05.2022, lokalizacja: Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii, ul. J. Kilińskiego 68, 33-300 Nowy Sącz,
  • III grupa: termin zostanie podany później.

Terminy kolejnych spotkań zostaną ustalone później.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 14, 15, 16, 21 i 22 lutego 2022 w godz. 8:00-11:00; grupa dla Biblioteki Jagiellońskiej.

Szkolenie odbędzie się w dniach 14-18.02.2022 oraz 21.02.2022 (łącznie 6 dni).

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 1, 2, 6, 7, 8 grudnia 2021 w godz. 8:00-11:00.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 9, 10, 15, 16, 17 listopada 2021 w godz. 8:00-11:00; grupa dla Biblioteki Jagiellońskiej.

Ramowy plan szkolenia z zakresu skanowania TLS

Dzień 1 

1 h

Spotkanie organizacyjne – 22 listopada 2021

8 h

Wprowadzenie do technologii skanowania TLS i ULS – 3 grudnia 2021

Wykład on-line na którym uczestnicy szkolenia zostaną wprowadzeni w techniki skanowania laserowego

Dzień 2 – 10 grudnia 2021

9 h

Podstawy skanowania

Ćwiczenia na których uczestnicy zapoznają się ze skanerami laserowymi TLS oraz ULS. Każdy uczestnik wykona samodzielnie skanowanie.

Wykonania skanowania i omówienia techniki wykonywania pomiarów na terenie biura ProGea4D oraz w jego otoczeniu

Planowanie pomiaru terenowego

Dzień 3  - 8 marca 2022

10 h

Pomiar terenowy I

Zajęcia terenowe w jaskini Wierzchowskiej Górnej w Białym kościele

Dzień 4 - 12 marca 2022

11 h

Podstawy skanowania cz.2

Opracowanie chmury punktów (klasyfikacja chmury punktów, rysunek 2d, pomiar objętości)

Dzień 5  - 19 marca 2022

10 h

Opracowanie kameralne danych pomiarowych

Złożenie chmury punktów. Wykonanie klasyfikacji danych, wykonanie przekrojów oraz pomiarów

Dzień 6 - 29 marca 2022

10h

Pomiar terenowy II

Zajęcia terenowe na terenie kopalni w Bochni

Dzień 7 – 2 kwietnia 2022

11 h

Opracowanie kameralne danych pomiarowych II

Opracowanie modelu mesh jaskini i pomiar objętości. Prezentacja danych.

Złożenie chmury punktów z pomiaru terenowego II

Dzień 8 – 5 kwietnia 2022

11 h

Opracowanie kameralne danych pomiarowych III

Filtracja danych, opracowanie przekrojów i profili.

Język hiszpański - poziom A1 gr. 1

Lp. Data Godzina
1 25.10.2021 13:00-16:00
2 08.11.2021 13:00-16:00
3 15.11.2021 13:00-16:00
4 22.11.2021 13:00-16:00
5 29.11.2021 13:00-16:00
6 06.12.2021 13:00-16:00
7 13.12.2021 13:00-16:00
8 20.12.2021 13:00-16:00
9 27.12.2021 13:00-16:00
10 03.01.2022 13:00-16:00
11 10.01.2022 13:00-16:00
--- 17.01.2022 (zajęcia odwołane)
--- 24.01.2022 (zajęcia odwołane)
--- 31.01.2022 (zajęcia odwołane)
--- 07.02.2022 (zajęcia odwołane)
12 5.02.2022 10:00-13:00
13 12.02.2022 10:00-13:00
14 21.02.2022 13:00-16:00
15 26.02.2022 10:00-13:00

 

Język hiszpański - poziom A1 gr. 2

Lp. Data Godzina
1 26.10.2021 16:00-19:00
2 02.11.2021 16:00-19:00
3 09.11.2021 16:00-19:00
4 16.11.2021 16:00-19:00
5 23.11.2021 16:00-19:00
6 30.11.2021 16:00-19:00
7 07.12.2021 16:00-19:00
8 14.12.2021 16:00-19:00
9 21.12.2021 16:00-19:00
10 28.12.2021 16:00-19:00
11 04.01.2022 16:00-19:00
12 11.01.2022 16:00-19:00
13 18.01.2022 16:00-19:00
14 25.01.2022 16:00-19:00
15 01.02.2022 16:00-19:00

 

Język hiszpański - poziom A2

Lp. Data Godzina
1 28.10.2021 13:30-16:30
2 04.11.2021 13:30-16:30
3 18.11.2021 13:30-16:30
4 25.11.2021 13:30-16:30
5 02.12.2021 13:30-16:30
6 09.12.2021 13:30-16:30
7 16.12.2021 13:30-16:30
8 23.12.2021 13:30-16:30
9 30.12.2021 13:30-16:30
10 13.01.2022 13:30-16:30
--- 20.01.2022 (zajęcia odwołane)
--- 27.01.2022 (zajęcia odwołane)
11 03.02.2022 13:30-16:30
12 08.02.2022 17:00-20:00
13 10.02.2022 13:30-16:30
14 15.02.2022 17:00-20:00
15 17.02.2022 13:30-16:30

 

Język włoski - poziom A1

Lp. Data Godzina
1 25.10.2021 11:00-12:30
2 27.10.2021 11:00-12:30
3 03.11.2021 11:00-12:30
4 08.11.2021 11:00-12:30
5 10.11.2021 11:00-12:30
6 15.11.2021 11:00-12:30
7 17.11.2021 11:00-12:30
8 22.11.2021 11:00-12:30
9 24.11.2021 11:00-12:30
10 29.11.2021 11:00-12:30
11 01.12.2021 11:00-12:30
12 06.12.2021 11:00-12:30
13 08.12.2021 11:00-12:30
14 13.12.2021 11:00-12:30
15 15.12.2021 11:00-12:30
16 20.12.2021 11:00-12:30
17 22.12.2021 11:00-12:30
18 27.12.2021 11:00-12:30
19 29.12.2021 11:00-12:30
20 03.01.2022 11:00-12:30
21 05.01.2022 11:00-12:30
22 10.01.2022 11:00-12:30
23 12.01.2022 11:00-12:30
24 17.01.2022 11:00-12:30
25 19.01.2022 11:00-12:30
26 24.01.2022 11:00-12:30
27 26.01.2022 11:00-12:30
28 31.01.2022 11:00-12:30
29 02.02.2022 11:00-12:30
30 07.02.2022 11:00-12:30

 

Język francuski - poziom A1 gr. 1

Lp. Data Godzina
1 25.10.2021 11:30-13:00
2 28.10.2021 11:30-13:00
3 04.11.2021 11:30-13:00
4 08.11.2021 11:30-13:00
5 15.11.2021 11:30-13:00
6 18.11.2021 11:30-13:00
7 22.11.2021 11:30-13:00
8 25.11.2021 11:30-13:00
9 29.11.2021 11:30-13:00
10 02.12.2021 11:30-13:00
11 06.12.2021 11:30-13:00
12 09.12.2021 11:30-13:00
13 13.12.2021 11:30-13:00
14 16.12.2021 11:30-13:00
15 20.12.2021 11:30-13:00
16 23.12.2021 11:30-13:00
17 27.12.2021 11:30-13:00
18 30.12.2021 11:30-13:00
19 03.01.2022 11:30-13:00
20 10.01.2022 11:30-13:00
21 13.01.2022 11:30-13:00
22 17.01.2022 11:30-13:00
23 20.01.2022 11:30-13:00
24 24.01.2022 11:30-13:00
25 27.01.2022 11:30-13:00
26 31.01.2022 11:30-13:00
27 03.02.2022 11:30-13:00
28 07.02.2022 11:30-13:00
29 10.02.2022 11:30-13:00
30 14.02.2022 11:30-13:00

 

Język francuski - poziom A1 gr. 2

Lp. Data Godzina
1 25.10.2021 13:15-14:45
2 28.10.2021 13:15-14:45
3 04.11.2021 13:15-14:45
4 08.11.2021 13:15-14:45
5 15.11.2021 13:15-14:45
6 18.11.2021 13:15-14:45
7 22.11.2021 13:15-14:45
8 25.11.2021 13:15-14:45
9 29.11.2021 13:15-14:45
10 02.12.2021 13:15-14:45
11 06.12.2021 13:15-14:45
12 09.12.2021 13:15-14:45
13 13.12.2021 13:15-14:45
14 16.12.2021 13:15-14:45
15 20.12.2021 13:15-14:45
16 23.12.2021 13:15-14:45
17 27.12.2021 13:15-14:45
18 30.12.2021 13:15-14:45
19 03.01.2022 13:15-14:45
20 10.01.2022 13:15-14:45
21 13.01.2022 13:15-14:45
22 17.01.2022 13:15-14:45
23 20.01.2022 13:15-14:45
24 24.01.2022 13:15-14:45
25 27.01.2022 13:15-14:45
26 31.01.2022 13:15-14:45
27 03.02.2022 13:15-14:45
28 07.02.2022 13:15-14:45
29 10.02.2022 13:15-14:45
30 14.02.2022 13:15-14:45

 

Język rosyjski - poziom A1

Lp. Data Godzina
1 27.10.2021 14:30-16:00
2 03.11.2021 14:30-16:00
3 08.11.2021 14:30-16:00
4 10.11.2021 14:30-16:00
5 15.11.2021 14:30-16:00
6 17.11.2021 14:30-16:00
7 22.11.2021 14:30-16:00
8 24.11.2021 14:30-16:00
9 29.11.2021 14:30-16:00
10 01.12.2021 14:30-16:00
11 06.12.2021 14:30-16:00
12 08.12.2021 14:30-16:00
13 13.12.2021 14:30-16:00
14 15.12.2021 14:30-16:00
15 20.12.2021 14:30-16:00
16 22.12.2021 14:30-16:00
17 27.12.2021 14:30-16:00
18 29.12.2021 14:30-16:00
--- 03.01.2022 (zajęcia odwołane)
--- 05.01.2022 (zajęcia odwołane)
19 10.01.2022 14:30-16:00
20 12.01.2022 14:30-16:00
21 17.01.2022 14:30-16:00
22 19.01.2022 14:30-16:00
23 24.01.2022 14:30-16:00
24 26.01.2022 14:30-16:00
25 31.01.2022 14:30-16:00
26 02.02.2022 14:30-16:00
27 07.02.2022 14:30-16:00
28 09.02.2022 14:30-16:00
29 14.02.2022 14:30-16:00
30 16.02.2022 14:30-16:00

 

 Język niemiecki - poziom A1

Lp. Data Godzina
1 28.10.2021 10:00-13:00
2 04.11.2021 10:00-13:00
3 18.11.2021 10:00-13:00
4 25.11.2021 10:00-13:00
5 02.12.2021 10:00-13:00
6 09.12.2021 10:00-13:00
7 16.12.2021 10:00-13:00
8 23.12.2021 10:00-13:00
9 30.12.2021 10:00-13:00
10 13.01.2022 10:00-13:00
11 20.01.2022 10:00-13:00
12 27.01.2022 10:00-13:00
13 03.02.2022 10:00-13:00
14 10.02.2022 10:00-13:00
15 17.02.2022 10:00-13:00

 

Język niemiecki - poziom A2 gr. 1

Lp. Data Godzina
1 26.10.2021 16:00-17:30
2 28.10.2021 16:00-17:30
3 02.11.2021 16:00-17:30
4 04.11.2021 16:00-17:30
5 09.11.2021 16:00-17:30
6 16.11.2021 16:00-17:30
7 18.11.2021 16:00-17:30
8 23.11.2021 16:00-17:30
9 25.11.2021 16:00-17:30
10 30.11.2021 16:00-17:30
11 02.12.2021 16:00-17:30
12 07.12.2021 16:00-17:30
13 09.12.2021 16:00-17:30
14 14.12.2021 16:00-17:30
15 16.12.2021 16:00-17:30
16 21.12.2021 16:00-17:30
17 23.12.2021 16:00-17:30
18 28.12.2021 16:00-17:30
19 30.12.2021 16:00-17:30
20 04.01.2022 16:00-17:30
21 11.01.2022 16:00-17:30
22 13.01.2022 16:00-17:30
23 18.01.2022 16:00-17:30
24 20.01.2022 16:00-17:30
25 25.01.2022 16:00-17:30
26 27.01.2022 16:00-17:30
27 01.02.2022 16:00-17:30
28 03.02.2022 16:00-17:30
29 08.02.2022 16:00-17:30
30 10.02.2022 16:00-17:30

 

Język niemiecki - poziom A2 gr. 2

Lp. Data Godzina
1 02.11.2021 17:30-19:00
2 04.11.2021 17:30-19:00
3 09.11.2021 17:30-19:00
4 16.11.2021 17:30-19:00
5 18.11.2021 17:30-19:00
6 23.11.2021 17:30-19:00
7 25.11.2021 17:30-19:00
8 30.11.2021 17:30-19:00
9 02.12.2021 17:30-19:00
10 07.12.2021 17:30-19:00
11 09.12.2021 17:30-19:00
12 14.12.2021 17:30-19:00
13 16.12.2021 17:30-19:00
14 21.12.2021 17:30-19:00
15 23.12.2021 17:30-19:00
16 28.12.2021 17:30-19:00
17 30.12.2021 17:30-19:00
18 04.01.2022 17:30-19:00
19 11.01.2022 17:30-19:00
20 13.01.2022 17:30-19:00
21 18.01.2022 17:30-19:00
22 20.01.2022 17:30-19:00
23 25.01.2022 17:30-19:00
24 27.01.2022 17:30-19:00
25 01.02.2022 17:30-19:00
26 03.02.2022 17:30-19:00
27 08.02.2022 17:30-19:00
28 10.02.2022 17:30-19:00
29 15.02.2022 17:30-19:00
30 17.02.2022 17:30-19:00

Zajęcia zdalne na platformie Teams w poniedziałki i środy, od dnia 27.10.2021, w godz. 9:00-10:30.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 19, 20, 21, 25 i 26 października 2021 w godz. 8:00-11:00.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w godz. 8:00-11:00:

  • grupa 21 – w dniach 14, 15, 16, 20 i 21 września 2021; grupa dla Biblioteki Jagiellońskiej
  • grupa 22 – w dniach 23, 24, 27, 28 i 30 września 2021; grupa dla Biblioteki Jagiellońskiej

Francuski A1

    Data           Godzina
26.07.2021    9:15-10:45
29.07.2021    9:15-10:45
02.08.2021    9:15-10:45
05.08.2021    9:15-10:45
09.08.2021    9:15-10:45
12.08.2021    9:15-10:45
16.08.2021    9:15-10:45
19.08.2021    9:15-10:45
23.08.2021    9:15-10:45
26.08.2021    9:15-10:45
30.08.2021    9:15-10:45
02.09.2021    9:15-10:45
06.09.2021    9:15-10:45
09.09.2021    9:15-10:45
13.09.2021    9:15-10:45
16.09.2021    9:15-10:45
20.09.2021    9:15-10:45
23.09.2021    9:15-10:45
27.09.2021    9:15-10:45
30.09.2021    9:15-10:45
04.10.2021    9:15-10:45
07.10.2021    9:15-10:45
11.10.2021    9:15-10:45
14.10.2021    9:15-10:45
18.10.2021    9:15-10:45
21.10.2021    9:15-10:45
25.10.2021    9:15-10:45
28.10.2021    9:15-10:45
04.11.2021    9:15-10:45
08.11.2021    9:15-10:45

Hiszpański A1

    Data            Godzina
27.07.2021    16:00-19:00
03.08.2021    16:00-19:00
10.08.2021    16:00-19:00
17.08.2021    16:00-19:00
24.08.2021    16:00-19:00
31.08.2021    16:00-19:00
07.09.2021    16:00-19:00
14.09.2021    16:00-19:00
21.09.2021    16:00-19:00
28.09.2021    16:00-19:00
05.10.2021    16:00-19:00
12.10.2021    16:00-19:00
19.10.2021    16:00-19:00
26.10.2021    16:00-19:00
02.11.2021    16:00-19:00

Hiszpański A2

    Data            Godzina
28.07.2021    16:00-19:00
04.08.2021    16:00-19:00
11.08.2021    16:00-19:00
18.08.2021    16:00-19:00
25.08.2021    16:00-19:00
01.09.2021    16:00-19:00
08.09.2021    16:00-19:00
15.09.2021    16:00-19:00
22.09.2021    16:00-19:00
29.09.2021    16:00-19:00
06.10.2021    16:00-19:00
13.10.2021    16:00-19:00
20.10.2021    16:00-19:00
27.10.2021    16:00-19:00
03.11.2021    16:00-19:00

Niemiecki A1

    Data            Godzina
28.07.2021    10:00-13:00
04.08.2021    10:00-13:00
11.08.2021    10:00-13:00
18.08.2021    10:00-13:00
25.08.2021    10:00-13:00
01.09.2021    10:00-13:00
08.09.2021    10:00-13:00
15.09.2021    10:00-13:00
22.09.2021    10:00-13:00
29.09.2021    10:00-13:00
06.10.2021    10:00-13:00
13.10.2021    10:00-13:00
20.10.2021    10:00-13:00
27.10.2021    10:00-13:00
03.11.2021    10:00-13:00

Niemiecki A2

    Data            Godzina
28.07.2021    16:00-19:00
04.08.2021    16:00-19:00
11.08.2021    16:00-19:00
18.08.2021    16:00-19:00
25.08.2021    16:00-19:00
01.09.2021    16:00-19:00
08.09.2021    16:00-19:00
15.09.2021    16:00-19:00
22.09.2021    16:00-19:00
29.09.2021    16:00-19:00
06.10.2021    16:00-19:00
13.10.2021    16:00-19:00
20.10.2021    16:00-19:00
27.10.2021    16:00-19:00
03.11.2021    16:00-19:00

Warsztaty odbęda się w dniach: 24.06, 25.06, 1.07, 2.07, 8.07, 9.07; wizyty studyjne u pracodawców zostaną ustalone w późniejszym terminie, między 24.06 a 9.07.

Szkolenie odbędzie się w dniach 30.06-01.07.2021 oraz 05-08.07.2021 (łącznie 6 dni) w godzinach 9.00-16.00

Zajęcia zdalne na platformie Teams w godz. 8:00-11:00:

  • grupa 19 – w dniach 10, 11, 12, 17, 18 maja 2021; grupa dla Zwierzętarni
  • grupa 20 – w dniach 21, 24, 25, 27, 28 maja 2021

HARMONOGRAM

Język francuski A1 gr. 1

Lp. Data Godzina
1 13.04.2021 12:00-13:30
2 16.04.2021 12:00-13:30
3 20.04.2021 12:00-13:30
4 23.04.2021 12:00-13:30
5 27.04.2021 12:00-13:30
6 30.04.2021 12:00-13:30
7 07.05.2021 12:00-13:30
8 11.05.2021 12:00-13:30
9 14.05.2021 12:00-13:30
10 18.05.2021 12:00-13:30
11 21.05.2021 12:00-13:30
12 25.05.2021 12:00-13:30
13 28.05.2021 12:00-13:30
14 01.06.2021 12:00-13:30
15 08.06.2021 12:00-13:30
16 11.06.2021 12:00-13:30
17 15.06.2021 12:00-13:30
18 18.06.2021 12:00-13:30
19 22.06.2021 12:00-13:30
20 25.06.2021 12:00-13:30
21 29.06.2021 12:00-13:30
22 02.07.2021 12:00-13:30
23 06.07.2021 12:00-13:30
24 09.07.2021 12:00-13:30
25 13.07.2021 12:00-13:30
26 16.07.2021 12:00-13:30
27 20.07.2021 12:00-13:30
28 23.07.2021 12:00-13:30
29 27.07.2021 12:00-13:30
30 30.07.2021 12:00-13:30

 

Język francuski A1 gr. 2

Lp. Data Godzina
1 13.04.2021 13:45-15:15
2 16.04.2021 13:45-15:15
3 20.04.2021 13:45-15:15
4 23.04.2021 13:45-15:15
5 27.04.2021 13:45-15:15
6 30.04.2021 13:45-15:15
7 07.05.2021 13:45-15:15
8 11.05.2021 13:45-15:15
9 14.05.2021 13:45-15:15
10 18.05.2021 13:45-15:15
11 21.05.2021 13:45-15:15
12 25.05.2021 13:45-15:15
13 28.05.2021 13:45-15:15
14 01.06.2021 13:45-15:15
15 08.06.2021 13:45-15:15
16 11.06.2021 13:45-15:15
17 15.06.2021 13:45-15:15
18 18.06.2021 13:45-15:15
19 22.06.2021 13:45-15:15
20 25.06.2021 13:45-15:15
21 29.06.2021 13:45-15:15
22 02.07.2021 13:45-15:15
23 06.07.2021 13:45-15:15
24 09.07.2021 13:45-15:15
25 13.07.2021 13:45-15:15
26 16.07.2021 13:45-15:15
27 20.07.2021 13:45-15:15
28 23.07.2021 13:45-15:15
29 27.07.2021 13:45-15:15
30 30.07.2021 13:45-15:15

 

Język francuski A1 gr. 3

Lp. Data Godzina
1 13.04.2021 15:30-17:00
2 15.04.2021 15:30-17:00
3 20.04.2021 15:30-17:00
4 22.04.2021 15:30-17:00
5 27.04.2021 15:30-17:00
6 29.04.2021 15:30-17:00
7 06.05.2021 15:30-17:00
8 11.05.2021 15:30-17:00
9 13.05.2021 15:30-17:00
10 18.05.2021 15:30-17:00
11 20.05.2021 15:30-17:00
12 25.05.2021 15:30-17:00
13 27.05.2021 15:30-17:00
14 01.06.2021 15:30-17:00
15 08.06.2021 15:30-17:00
16 10.06.2021 15:30-17:00
17 15.06.2021 15:30-17:00
18 17.06.2021 15:30-17:00
19 22.06.2021 15:30-17:00
20 24.06.2021 15:30-17:00
21 29.06.2021 15:30-17:00
22 01.07.2021 15:30-17:00
23 06.07.2021 15:30-17:00
24 08.07.2021 15:30-17:00
25 13.07.2021 15:30-17:00
26 15.07.2021 15:30-17:00
27 20.07.2021 15:30-17:00
28 22.07.2021 15:30-17:00
29 27.07.2021 15:30-17:00
30 29.07.2021 15:30-17:00

 

Język francuski A2

Lp. Data Godzina
1 12.04.2021 9:00-10:30
2 14.04.2021 9:00-10:30
3 19.04.2021 9:00-10:30
4 21.04.2021 9:00-10:30
5 26.04.2021 9:00-10:30
6 28.04.2021 9:00-10:30
7 05.05.2021 9:00-10:30
8 10.05.2021 9:00-10:30
9 12.05.2021 9:00-10:30
10 17.05.2021 9:00-10:30
11 19.05.2021 9:00-10:30
12 24.05.2021 9:00-10:30
13 26.05.2021 9:00-10:30
14 31.05.2021 9:00-10:30
15 02.06.2021 9:00-10:30
16 07.06.2021 9:00-10:30
17 09.06.2021 9:00-10:30
18 14.06.2021 9:00-10:30
19 16.06.2021 9:00-10:30
20 21.06.2021 9:00-10:30
21 23.06.2021 9:00-10:30
22 28.06.2021 9:00-10:30
23 30.06.2021 9:00-10:30
24 05.07.2021 9:00-10:30
25 07.07.2021 9:00-10:30
26 12.07.2021 9:00-10:30
27 14.07.2021 9:00-10:30
28 19.07.2021 9:00-10:30
29 21.07.2021 9:00-10:30
30 26.07.2021 9:00-10:30

 

Język francuski B1

Lp. Data Godzina
1 12.04.2021 11:00-12:30
2 14.04.2021 11:00-12:30
3 19.04.2021 11:00-12:30
4 21.04.2021 11:00-12:30
5 26.04.2021 11:00-12:30
6 28.04.2021 11:00-12:30
7 05.05.2021 11:00-12:30
8 10.05.2021 11:00-12:30
9 12.05.2021 11:00-12:30
10 17.05.2021 11:00-12:30
11 19.05.2021 11:00-12:30
12 24.05.2021 11:00-12:30
13 26.05.2021 11:00-12:30
14 31.05.2021 11:00-12:30
15 02.06.2021 11:00-12:30
16 07.06.2021 11:00-12:30
17 09.06.2021 11:00-12:30
18 14.06.2021 11:00-12:30
19 16.06.2021 11:00-12:30
20 21.06.2021 11:00-12:30
21 23.06.2021 11:00-12:30
22 28.06.2021 11:00-12:30
23 30.06.2021 11:00-12:30
24 05.07.2021 11:00-12:30
25 07.07.2021 11:00-12:30
26 12.07.2021 11:00-12:30
27 14.07.2021 11:00-12:30
28 19.07.2021 11:00-12:30
29 21.07.2021 11:00-12:30
30 26.07.2021 11:00-12:30

Język hiszpański A1 gr. 1

Lp. Data Godzina
1 14.04.2021 9:00-12:00
2 21.04.2021 9:00-12:00
3 28.04.2021 9:00-12:00
4 05.05.2011 9:00-12:00
5 12.05.2021 9:00-12:00
6 19.05.2021 9:00-12:00
7 26.05.2021 9:00-12:00
8 02.06.2021 9:00-12:00
9 09.06.2021 9:00-12:00
10 16.06.2021 9:00-12:00
11 23.06.2021 9:00-12:00
12 30.06.2021 9:00-12:00
13 07.07.2021 9:00-12:00
14 14.07.2021 9:00-12:00
15 21.07.2021 9:00-12:00

 

Język hiszpański A1 gr. 2

Lp. Data Godzina
1 14.04.2021 12:35-15:35
2 21.04.2021 12:35-15:35
3 28.04.2021 12:35-15:35
4 05.05.2011 12:35-15:35
5 12.05.2021 12:35-15:35
6 19.05.2021 12:35-15:35
7 26.05.2021 12:35-15:35
8 02.06.2021 12:35-15:35
9 09.06.2021 12:35-15:35
10 16.06.2021 12:35-15:35
11 23.06.2021 12:35-15:35
12 30.06.2021 12:35-15:35
13 07.07.2021 12:35-15:35
14 14.07.2021 12:35-15:35
15 21.07.2021 12:35-15:35

 

Język hiszpański A2

Lp. Data Godzina
1 12.04.2021 11:30-14:30
2 19.04.2021 11:30-14:30
3 26.04.2021 11:30-14:30
4 10.05.2021 11:30-14:30
5 17.05.2021 11:30-14:30
6 24.05.2021 11:30-14:30
7 31.05.2021 11:30-14:30
8 07.06.2021 11:30-14:30
9 14.06.2021 11:30-14:30
10 21.06.2021 11:30-14:30
11 28.06.2021 11:30-14:30
12 05.07.2021 11:30-14:30
13 12.07.2021 11:30-14:30
14 19.07.2021 11:30-14:30
15 26.07.2021 11:30-14:30

 

Język hiszpański B2

Lp. Data Godzina
1 12.04.2021 16:30-19:30
2 19.04.2021 16:30-19:30
3 26.04.2021 16:30-19:30
4 10.05.2021 16:30-19:30
5 17.05.2021 16:30-19:30
6 24.05.2021 16:30-19:30
7 31.05.2021 16:30-19:30
8 07.06.2021 16:30-19:30
9 14.06.2021 16:30-19:30
10 21.06.2021 16:30-19:30
11 28.06.2021 16:30-19:30
12 05.07.2021 16:30-19:30
13 12.07.2021 16:30-19:30
14 19.07.2021 16:30-19:30
15 26.07.2021 16:30-19:30

 

Język niemiecki A2 gr. 1

Lp. Data Godzina
1 14.04.2021 17:00-18:30
2 16.04.2021 15:00-16:30
3 21.04.2021 17:00-18:30
4 23.04.2021 15:00-16:30
5 28.04.2021 17:00-18:30
6 30.04.2021 15:00-16:30
7 05.05.2021 17:00-18:30
8 07.05.2021 15:00-16:30
9 12.05.2021 17:00-18:30
10 14.05.2021 15:00-16:30
11 19.05.2021 17:00-18:30
12 21.05.2021 15:00-16:30
13 26.05.2021 17:00-18:30
14 28.05.2021 15:00-16:30
15 02.06.2021 17:00-18:30
16 09.06.2021 17:00-18:30
17 11.06.2021 15:00-16:30
18 16.06.2021 17:00-18:30
19 18.06.2021 15:00-16:30
20 23.06.2021 17:00-18:30
21 25.06.2021 15:00-16:30
22 30.06.2021 17:00-18:30
23 02.07.2021 15:00-16:30
24 07.07.2021 17:00-18:30
25 09.07.2021 15:00-16:30
26 14.07.2021 17:00-18:30
27 16.07.2021 15:00-16:30
28 21.07.2021 17:00-18:30
29 23.07.2021 15:00-16:30
30 28.07.2021 17:00-18:30

 

Język niemiecki A2 gr. 2

Lp. Data Godzina
1 13.04.2021 17:00-18:30
2 15.04.2021 17:00-18:30
3 20.04.2021 17:00-18:30
4 22.04.2021 17:00-18:30
5 27.04.2021 17:00-18:30
6 29.04.2021 17:00-18:30
7 06.05.2021 17:00-18:30
8 11.05.2021 17:00-18:30
9 13.05.2021 17:00-18:30
10 18.05.2021 17:00-18:30
11 20.05.2021 17:00-18:30
12 25.05.2021 17:00-18:30
13 27.05.2021 17:00-18:30
14 01.06.2021 17:00-18:30
15 08.06.2021 17:00-18:30
16 10.06.2021 17:00-18:30
17 15.06.2021 17:00-18:30
18 17.06.2021 17:00-18:30
19 22.06.2021 17:00-18:30
20 24.06.2021 17:00-18:30
21 29.06.2021 17:00-18:30
22 01.07.2021 17:00-18:30
23 06.07.2021 17:00-18:30
24 08.07.2021 17:00-18:30
25 13.07.2021 17:00-18:30
26 15.07.2021 17:00-18:30
27 20.07.2021 17:00-18:30
28 22.07.2021 17:00-18:30
29 27.07.2021 17:00-18:30
30 29.07.2021 17:00-18:30

 

Język niemiecki B1

Lp. Data Godzina
1 14.04.2021 11:00-14:00
2 21.04.2021 11:00-14:00
3 28.04.2021 11:00-14:00
4 05.05.2011 11:00-14:00
5 12.05.2021 11:00-14:00
6 19.05.2021 11:00-14:00
7 26.05.2021 11:00-14:00
8 02.06.2021 11:00-14:00
9 09.06.2021 11:00-14:00
10 16.06.2021 11:00-14:00
11 23.06.2021 11:00-14:00
12 30.06.2021 11:00-14:00
13 07.07.2021 11:00-14:00
14 14.07.2021 11:00-14:00
15 21.07.2021 11:00-14:00

 

Język niemiecki C1

Lp. Data Godzina
1 12.04.2021 17:30-19:00
2 14.04.2021 17:30-19:00
3 19.04.2021 17:30-19:00
4 21.04.2021 17:30-19:00
5 26.04.2021 17:30-19:00
6 28.04.2021 17:30-19:00
7 05.05.2021 17:30-19:00
8 10.05.2021 17:30-19:00
9 12.05.2021 17:30-19:00
10 17.05.2021 17:30-19:00
11 19.05.2021 17:30-19:00
12 24.05.2021 17:30-19:00
13 26.05.2021 17:30-19:00
14 31.05.2021 17:30-19:00
15 02.06.2021 17:30-19:00
16 07.06.2021 17:30-19:00
17 09.06.2021 17:30-19:00
18 14.06.2021 17:30-19:00
19 16.06.2021 17:30-19:00
20 21.06.2021 17:30-19:00
21 23.06.2021 17:30-19:00
22 28.06.2021 17:30-19:00
23 30.06.2021 17:30-19:00
24 05.07.2021 17:30-19:00
25 07.07.2021 17:30-19:00
26 12.07.2021 17:30-19:00
27 14.07.2021 17:30-19:00
28 19.07.2021 17:30-19:00
29 21.07.2021 17:30-19:00
30 26.07.2021 17:30-19:00

 

Język rosyjski A1

Lp. Data Godzina
1 13.04.2021 8:30-10:00
2 15.04.2021 8:30-10:00
3 20.04.2021 8:30-10:00
4 22.04.2021 8:30-10:00
5 27.04.2021 8:30-10:00
6 29.04.2021 8:30-10:00
7 06.05.2021 8:30-10:00
8 11.05.2021 8:30-10:00
9 13.05.2021 8:30-10:00
10 18.05.2021 8:30-10:00
11 20.05.2021 8:30-10:00
12 25.05.2021 8:30-10:00
13 27.05.2021 8:30-10:00
14 01.06.2021 8:30-10:00
15 08.06.2021 8:30-10:00
16 10.06.2021 8:30-10:00
17 15.06.2021 8:30-10:00
18 17.06.2021 8:30-10:00
19 22.06.2021 8:30-10:00
20 24.06.2021 8:30-10:00
21 29.06.2021 8:30-10:00
22 01.07.2021 8:30-10:00
23 06.07.2021 8:30-10:00
24 08.07.2021 8:30-10:00
25 13.07.2021 8:30-10:00
26 15.07.2021 8:30-10:00
27 20.07.2021 8:30-10:00
28 22.07.2021 8:30-10:00
29 27.07.2021 8:30-10:00
30 29.07.2021 8:30-10:00

 

Język włoski A1

Lp. Data Godzina
1 16.04.2021 13:00-16:00
2 23.04.2021 13:00-16:00
3 30.04.2021 13:00-16:00
4 07.05.2021 13:00-16:00
5 14.05.2021 13:00-16:00
6 21.05.2021 13:00-16:00
7 28.05.2021 13:00-16:00
8 04.06.2021 13:00-16:00
9 11.06.2021 13:00-16:00
10 18.06.2021 13:00-16:00
11 25.06.2021 13:00-16:00
12 02.07.2021 13:00-16:00
13 09.07.2021 13:00-16:00
14 16.07.2021 13:00-16:00
15 23.07.2021 13:00-16:00

 

 

Zajęcia zdalne na platformie Teams we wtorki i piątki, od 27 kwietnia 2021:

  • grupa 9 – poziom A2 w godz. 8:30-10:00
  • grupa 10 – poziom B1 w godz. 10:45-12:15

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 15, 16, 19, 21, 23 kwietnia 2021 w godz. 8:00-11:00; grupa dla Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

HARMONOGRAM

Język niemiecki B1

Lp. DATA GODZINA
1. 08.03.2021 12.00-15.00
2. 15.03.2021 12.00-15.00
3. 22.03.2021 12.00-15.00
4. 29.03.2021 12.00-15.00
5. 12.04.2021 12.00-15.00
6. 19.04.2021 12.00-15.00
7. 26.04.2021 12.00-15.00
8. 10.05.2021 12.00-15.00
9. 17.05.2021 12.00-15.00
10. 24.05.2021 12.00-15.00
11. 31.05.2021 12.00-15.00
12. 07.06.2021 12.00-15.00
13. 14.06.2021 12.00-15.00
14. 21.06.2021 12.00-15.00
15. 28.06.2021 12.00-15.00

 

Język niemiecki A1 gr. 1 (wtorek i czwartek)

Lp. DATA GODZINA
1. 09.03.2021 8.00-9.30
2. 11.03.2021 8.00-9.30
3. 16.03.2021 8.00-9.30
4. 18.03.2021 8.00-9.30
5. 23.03.2021 8.00-9.30
6. 25.03.2021 8.00-9.30
7. 30.03.2021 8.00-9.30
8. 08.04.2021 8.00-9.30
9. 13.04.2021 8.00-9.30
10. 15.04.2021 8.00-9.30
11. 20.04.2021 8.00-9.30
12. 22.04.2021 8.00-9.30
13. 27.04.2021 8.00-9.30
14. 29.04.2021 8.00-9.30
15. 06.05.2021 8.00-9.30
16. 11.05.2021 8.00-9.30
17. 13.05.2021 8.00-9.30
18. 18.05.2021 8.00-9.30
19. 20.05.2021 8.00-9.30
20. 25.05.2021 8.00-9.30
21. 27.05.2021 8.00-9.30
22. 01.06.2021 8.00-9.30
23. 08.06.2021 8.00-9.30
24. 10.06.2021 8.00-9.30
25. 15.06.2021 8.00-9.30
26. 17.06.2021 8.00-9.30
27. 22.06.2021 8.00-9.30
28. 24.06.2021 8.00-9.30
29. 29.06.2021 8.00-9.30
30. 01.07.2021 8.00-9.30

 

Język niemiecki B2

Lp. DATA GODZINA
1. 08.03.2021 16.00-17.30
2. 10.03.2021 16.00-17.30
3. 15.03.2021 16.00-17.30
4. 17.03.2021 16.00-17.30
5. 22.03.2021 16.00-17.30
6. 24.03.2021 16.00-17.30
7. 29.03.2021 16.00-17.30
8. 31.03.2021 16.00-17.30
9. 07.04.2021 16.00-17.30
10. 12.04.2021 16.00-17.30
11. 14.04.2021 16.00-17.30
12. 19.04.2021 16.00-17.30
13. 21.04.2021 16.00-17.30
14. 26.04.2021 16.00-17.30
15. 28.04.2021 16.00-17.30
16. 05.05.2021 16.00-17.30
17. 10.05.2021 16.00-17.30
18. 12.05.2021 16.00-17.30
19. 17.05.2021 16.00-17.30
20. 19.05.2021 16.00-17.30
21. 24.05.2021 16.00-17.30
22. 26.05.2021 16.00-17.30
23. 02.06.2021 16.00-17.30
24. 07.06.2021 16.00-17.30
25. 09.06.2021 16.00-17.30
26. 14.06.2021 16.00-17.30
27. 16.06.2021 16.00-17.30
28. 21.06.2021 16.00-17.30
29. 23.06.2021 16.00-17.30
30. 28.06.2021 16.00-17.30

 

Język niemiecki A1 gr. 2 (środa i piatek)

Lp. DATA GODZINA
1. 10.03.2021 15.30-17.00
2. 12.03.2021 13.00-14.30
3. 17.03.2021 15.30-17.00
4. 19.03.2021 13.00-14.30
5. 24.03.2021 15.30-17.00
6. 26.03.2021 13.00-14.30
7. 31.03.2021 15.30-17.00
8. 07.04.2021 15.30-17.00
9. 09.04.2021 13.00-14.30
10. 14.04.2021 15.30-17.00
11. 16.04.2021 13.00-14.30
12. 21.04.2021 15.30-17.00
13. 23.04.2021 13.00-14.30
14. 28.04.2021 15.30-17.00
15. 30.04.2021 13.00-14.30
16. 05.05.2021 15.30-17.00
17. 07.05.2021 13.00-14.30
18. 12.05.2021 15.30-17.00
19. 14.05.2021 13.00-14.30
20. 19.05.2021 15.30-17.00
21. 21.05.2021 13.00-14.30
22. 26.05.2021 15.30-17.00
23. 28.05.2021 13.00-14.30
24. 02.06.2021 15.30-17.00
25. 09.06.2021 15.30-17.00
26. 11.06.2021 13.00-14.30
27. 16.06.2021 15.30-17.00
28. 18.06.2021 13.00-14.30
29. 23.06.2021 15.30-17.00
30. 25.06.2021 13.00-14.30

 

Język włoski A2

1. 08.03.2021 9.00-12.00
2. 15.03.2021 9.00-12.00
3. 22.03.2021 9.00-12.00
4. 29.03.2021 9.00-12.00
5. 12.04.2021 9.00-12.00
6. 19.04.2021 9.00-12.00
7. 26.04.2021 9.00-12.00
8. 10.05.2021 9.00-12.00
9. 17.05.2021 9.00-12.00
10. 24.05.2021 9.00-12.00
11. 31.05.2021 9.00-12.00
12. 07.06.2021 9.00-12.00
13. 14.06.2021 9.00-12.00
14. 21.06.2021 9.00-12.00
15. 28.06.2021 9.00-12.00

 

Język włoski A1

Lp. DATA GODZINA
1. 08.03.2021 13.30-15.00
2. 11.03.2021 13.30-15.00
3. 15.03.2021 13.30-15.00
4. 18.03.2021 13.30-15.00
5. 22.03.2021 13.30-15.00
6. 25.03.2021 13.30-15.00
7. 29.03.2021 13.30-15.00
8. 08.04.2021 13.30-15.00
9. 12.04.2021 13.30-15.00
10. 15.04.2021 13.30-15.00
11. 19.04.2021 13.30-15.00
12. 22.04.2021 13.30-15.00
13. 26.04.2021 13.30-15.00
14. 29.04.2021 13.30-15.00
15. 06.05.2021 13.30-15.00
16. 10.05.2021 13.30-15.00
17. 13.05.2021 13.30-15.00
18. 17.05.2021 13.30-15.00
19. 20.05.2021 13.30-15.00
20. 24.05.2021 13.30-15.00
21. 27.05.2021 13.30-15.00
22. 07.06.2021 13.30-15.00
23. 10.06.2021 13.30-15.00
24. 14.06.2021 13.30-15.00
25. 17.06.2021 13.30-15.00
26. 21.06.2021 13.30-15.00
27. 24.06.2021 13.30-15.00
28. 28.06.2021 13.30-15.00
29. 01.07.2021 13.30-15.00
30. 05.07.2021 13.30-15.00

 

Język hiszpański B1

Lp. DATA GODZINA
1. 08.03.2021 12.00-15.00
2. 15.03.2021 12.00-15.00
3. 22.03.2021 12.00-15.00
4. 29.03.2021 12.00-15.00
5. 12.04.2021 12.00-15.00
6. 19.04.2021 12.00-15.00
7. 26.04.2021 12.00-15.00
8. 10.05.2021 12.00-15.00
9. 17.05.2021 12.00-15.00
10. 24.05.2021 12.00-15.00
11. 31.05.2021 12.00-15.00
12. 07.06.2021 12.00-15.00
13. 14.06.2021 12.00-15.00
14. 21.06.2021 12.00-15.00
15. 28.06.2021 12.00-15.00

 

Język hiszpański A2 gr. 1 (wtorek)

Lp. DATA GODZINA
1. 09.03.2021 17.00-20.00
2. 16.03.2021 17.00-20.00
3. 23.03.2021 17.00-20.00
4. 30.03.2021 17.00-20.00
5. 13.04.2021 17.00-20.00
6. 20.04.2021 17.00-20.00
7. 27.04.2021 17.00-20.00
8. 11.05.2021 17.00-20.00
9. 18.05.2021 17.00-20.00
10. 25.05.2021 17.00-20.00
11. 01.06.2021 17.00-20.00
12. 08.06.2021 17.00-20.00
13. 15.06.2021 17.00-20.00
14. 22.06.2021 17.00-20.00
15. 29.06.2021 17.00-20.00

 

Język hiszpański A1

Lp. DATA GODZINA
1. 10.03.2021 13.30-16.30
2. 17.03.2021 13.30-16.30
3. 24.03.2021 13.30-16.30
4. 31.03.2021 13.30-16.30
5. 07.04.2021 13.30-16.30
6. 14.04.2021 13.30-16.30
7. 21.04.2021 13.30-16.30
8. 28.04.2021 13.30-16.30
9. 05.05.2021 13.30-16.30
10. 12.05.2021 13.30-16.30
11. 19.05.2021 13.30-16.30
12. 26.05.2021 13.30-16.30
13. 02.06.2021 13.30-16.30
14. 09.06.2021 13.30-16.30
15. 16.06.2021 13.30-16.30

 

Język hiszpański A2 gr. 2 (czwartek)

Lp. DATA GODZINA
1. 11.03.2021 16.00-19.00
2. 18.03.2021 16.00-19.00
3. 25.03.2021 16.00-19.00
4. 08.04.2021 16.00-19.00
5. 15.04.2021 16.00-19.00
6. 22.04.2021 16.00-19.00
7. 29.04.2021 16.00-19.00
8. 06.05.2021 16.00-19.00
9. 13.05.2021 16.00-19.00
10. 20.05.2021 16.00-19.00
11. 27.05.2021 16.00-19.00
12. 10.06.2021 16.00-19.00
13. 17.06.2021 16.00-19.00
14. 24.06.2021 16.00-19.00
15. 01.07.2021 16.00-19.00

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 18, 19, 22, 23, 24 marca 2021 w godz. 8:00-11:00

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 3, 4, 5, 8, 9 marca 2021 w godz. 8:00-11:00.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w środy i piątki, od 17 lutego 2021:

  • grupa 7 – poziom A1 w godz. 9:00-10:30
  • grupa 8 – poziom C1 w godz. 10:30-12:00

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 11, 12, 15, 16, 17 lutego 2021 w godz. 8:00-11:00.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 20, 21, 22, 25, 26 stycznia 2021 w godz. 8:00-11:00.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 7, 8, 11, 12, 13 stycznia 2021 w godz. 8:00-11:00.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 10, 11, 14, 15 i 16 grudnia 2020 w godz. 8:00-11:00.

Zajęcia zdalne na platformie Teams w dniach 3, 4, 7, 8 i 9 grudnia 2020 w godz. 8:00-11:00.

HARMONOGRAM

Język francuski, poziom A1:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

8.06.2020

14:45-17:00

2.

10.06.2020

14:45-17:00

3.

15.06.2020

14:45-17:00

4.

17.06.2020

14:45-17:00

5.

22.06.2020

14:45-17:00

6.

24.06.2020

14:45-17:00

7.

29.06.2020

14:45-17:00

8.

1.07.2020

14:45-17:00

9.

6.07.2020

14:45-17:00

10.

8.07.2020

14:45-17:00

11.

13.07.2020

14:45-17:00

12.

15.07.2020

14:45-17:00

13.

20.07.2020

14:45-17:00

14.

22.07.2020

14:45-17:00

15.

27.07.2020

14:45-17:00

16.

29.07.2020

14:45-17:00

17.

3.08.2020

14:45-17:00

18.

5.08.2020

14:45-17:00

19.

10.08.2020

14:45-17:00

20.

12.08.2020

14:45-17:00

 

Język francuski, poziom A1/A2:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

9.06.2020

14:15-16:30

2.

16.06.2020

14:15-16:30

3.

18.06.2020

14:15-16:30

4.

23.06.2020

14:15-16:30

5.

25.06.2020

14:15-16:30

6.

30.06.2020

14:15-16:30

7.

2.07.2020

14:15-16:30

8.

7.07.2020

14:15-16:30

9.

9.07.2020

14:15-16:30

10.

14.07.2020

14:15-16:30

11.

16.07.2020

14:15-16:30

12.

21.07.2020

14:15-16:30

13.

23.07.2020

14:15-16:30

14.

28.07.2020

14:15-16:30

15.

30.07.2020

14:15-16:30

16.

4.08.2020

14:15-16:30

17.

6.08.2020

14:15-16:30

18.

11.08.2020

14:15-16:30

19.

13.08.2020

14:15-16:30

20.

18.08.2020

14:15-16:30

 

Język hiszpański, poziom A1 gr. 1:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

10.06.2020

15:00-18:00

2.

17.06.2020

15:00-18:00

3.

24.06.2020

15:00-18:00

4.

1.07.2020

15:00-18:00

5.

8.07.2020

15:00-18:00

6.

15.07.2020

15:00-18:00

7.

22.07.2020

15:00-18:00

8.

29.07.2020

15:00-18:00

9.

5.08.2020

15:00-18:00

10.

12.08.2020

15:00-18:00

11.

19.08.2020

15:00-18:00

12.

26.08.2020

15:00-18:00

13.

2.09.2020

15:00-18:00

14.

9.09.2020

15:00-18:00

15.

16.09.2020

15:00-18:00

 

Język hiszpański, poziom A1 gr. 2:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

12.06.2020

12:00-15:00

2.

19.06.2020

12:00-15:00

3.

26.06.2020

12:00-15:00

4.

3.07.2020

12:00-15:00

5.

10.07.2020

12:00-15:00

6.

17.07.2020

12:00-15:00

7.

24.07.2020

12:00-15:00

8.

31.07.2020

12:00-15:00

9.

7.08.2020

12:00-15:00

10.

14.08.2020

12:00-15:00

11.

21.08.2020

12:00-15:00

12.

28.08.2020

12:00-15:00

13.

4.09.2020

12:00-15:00

14.

11.09.2020

12:00-15:00

15.

18.09.2020

12:00-15:00

 

Język hiszpański, poziom A2:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

9.06.2020

14:00-17:00

2.

16.06.2020

14:00-17:00

3.

23.06.2020

14:00-17:00

4.

30.06.2020

14:00-17:00

5.

7.07.2020

14:00-17:00

6.

14.07.2020

14:00-17:00

7.

21.07.2020

14:00-17:00

8.

28.07.2020

14:00-17:00

9.

4.08.2020

14:00-17:00

10.

11.08.2020

14:00-17:00

11.

18.08.2020

14:00-17:00

12.

25.08.2020

14:00-17:00

13.

1.09.2020

14:00-17:00

14.

8.09.2020

14:00-17:00

15.

15.09.2020

14:00-17:00

 

Język hiszpański, poziom A2plus:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

18.06.2020

15:00-18:00

2.

25.06.2020

15:00-18:00

3.

2.07.2020

15:00-18:00

4.

9.07.2020

15:00-18:00

5.

16.07.2020

15:00-18:00

6.

23.07.2020

15:00-18:00

7.

30.07.2020

15:00-18:00

8.

6.08.2020

15:00-18:00

9.

13.08.2020

15:00-18:00

10.

20.08.2020

15:00-18:00

11.

27.08.2020

15:00-18:00

12.

3.09.2020

15:00-18:00

13.

10.09.2020

15:00-18:00

14.

17.09.2020

15:00-18:00

15.

24.09.2020

15:00-18:00

 

Język hiszpański, poziom B2plus:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

8.06.2020

17:00-20:00

2.

15.06.2020

17:00-20:00

3.

22.06.2020

17:00-20:00

4.

29.06.2020

17:00-20:00

5.

6.07.2020

17:00-20:00

6.

13.07.2020

17:00-20:00

7.

20.07.2020

17:00-20:00

8.

27.07.2020

17:00-20:00

9.

3.08.2020

17:00-20:00

10.

10.08.2020

17:00-20:00

11.

17.08.2020

17:00-20:00

12.

24.08.2020

17:00-20:00

13.

31.08.2020

17:00-20:00

14.

7.09.2020

17:00-20:00

15.

14.09.2020

17:00-20:00

 

Język niemiecki, poziom A1:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

12.06.2020

12:00-15:00

2.

19.06.2020

12:00-15:00

3.

26.06.2020

12:00-15:00

4.

3.07.2020

12:00-15:00

5.

10.07.2020

12:00-15:00

6.

17.07.2020

12:00-15:00

7.

24.07.2020

12:00-15:00

8.

31.07.2020

12:00-15:00

9.

7.08.2020

12:00-15:00

10.

14.08.2020

12:00-15:00

11.

21.08.2020

12:00-15:00

12.

28.08.2020

12:00-15:00

13.

4.09.2020

12:00-15:00

14.

11.09.2020

12:00-15:00

15.

18.09.2020

12:00-15:00

 

Język niemiecki, poziom A2:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

9.06.2020

17:00-20:00

2.

16.06.2020

17:00-20:00

3.

23.06.2020

17:00-20:00

4.

30.06.2020

17:00-20:00

5.

7.07.2020

17:00-20:00

6.

14.07.2020

17:00-20:00

7.

21.07.2020

17:00-20:00

8.

28.07.2020

17:00-20:00

9.

4.08.2020

17:00-20:00

10.

11.08.2020

17:00-20:00

11.

18.08.2020

17:00-20:00

12.

25.08.2020

17:00-20:00

13.

1.09.2020

17:00-20:00

14.

8.09.2020

17:00-20:00

15.

15.09.2020

17:00-20:00

 

Język niemiecki, poziom B1:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

9.06.2020

14:00-17:00

2.

16.06.2020

14:00-17:00

3.

23.06.2020

14:00-17:00

4.

30.06.2020

14:00-17:00

5.

7.07.2020

14:00-17:00

6.

14.07.2020

14:00-17:00

7.

21.07.2020

14:00-17:00

8.

28.07.2020

14:00-17:00

9.

4.08.2020

14:00-17:00

10.

11.08.2020

14:00-17:00

11.

18.08.2020

14:00-17:00

12.

25.08.2020

14:00-17:00

13.

1.09.2020

14:00-17:00

14.

8.09.2020

14:00-17:00

15.

15.09.2020

14:00-17:00

 

Język niemiecki, poziom B2:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

10.06.2020

17:00-20:00

2.

17.06.2020

17:00-20:00

3.

24.06.2020

17:00-20:00

4.

1.07.2020

17:00-20:00

5.

8.07.2020

17:00-20:00

6.

15.07.2020

17:00-20:00

7.

22.07.2020

17:00-20:00

8.

29.07.2020

17:00-20:00

9.

5.08.2020

17:00-20:00

10.

12.08.2020

17:00-20:00

11.

19.08.2020

17:00-20:00

12.

26.08.2020

17:00-20:00

13.

2.09.2020

17:00-20:00

14.

9.09.2020

17:00-20:00

15.

16.09.2020

17:00-20:00

 

Język niemiecki, poziom C1:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

8.06.2020

17:00-20:00

2.

15.06.2020

17:00-20:00

3.

22.06.2020

17:00-20:00

4.

29.06.2020

17:00-20:00

5.

6.07.2020

17:00-20:00

6.

13.07.2020

17:00-20:00

7.

20.07.2020

17:00-20:00

8.

27.07.2020

17:00-20:00

9.

3.08.2020

17:00-20:00

10.

10.08.2020

17:00-20:00

11.

17.08.2020

17:00-20:00

12.

24.08.2020

17:00-20:00

13.

31.08.2020

17:00-20:00

14.

7.09.2020

17:00-20:00

15.

14.09.2020

17:00-20:00

 

Język rosyjski, poziom A1:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

9.06.2020

15:00-18:00

2.

16.06.2020

15:00-18:00

3.

23.06.2020

15:00-18:00

4.

30.06.2020

15:00-18:00

5.

7.07.2020

15:00-18:00

6.

14.07.2020

15:00-18:00

7.

21.07.2020

15:00-18:00

8.

28.07.2020

15:00-18:00

9.

4.08.2020

15:00-18:00

10.

11.08.2020

15:00-18:00

11.

18.08.2020

15:00-18:00

12.

25.08.2020

15:00-18:00

13.

1.09.2020

15:00-18:00

14.

8.09.2020

15:00-18:00

15.

15.09.2020

15:00-18:00

 

Język rosyjski, poziom A2:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

10.06.2020

14:00-17:00

2.

17.06.2020

14:00-17:00

3.

24.06.2020

14:00-17:00

4.

1.07.2020

14:00-17:00

5.

8.07.2020

14:00-17:00

6.

15.07.2020

14:00-17:00

7.

22.07.2020

14:00-17:00

8.

29.07.2020

14:00-17:00

9.

5.08.2020

14:00-17:00

10.

12.08.2020

14:00-17:00

11.

19.08.2020

14:00-17:00

12.

26.08.2020

14:00-17:00

13.

2.09.2020

14:00-17:00

14.

9.09.2020

14:00-17:00

15.

16.09.2020

14:00-17:00

 

Język włoski, poziom A1:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

8.06.2020

14:00-17:00

2.

15.06.2020

14:00-17:00

3.

22.06.2020

14:00-17:00

4.

29.06.2020

14:00-17:00

5.

6.07.2020

14:00-17:00

6.

13.07.2020

14:00-17:00

7.

20.07.2020

14:00-17:00

8.

27.07.2020

14:00-17:00

9.

3.08.2020

14:00-17:00

10.

10.08.2020

14:00-17:00

11.

17.08.2020

14:00-17:00

12.

24.08.2020

14:00-17:00

13.

31.08.2020

14:00-17:00

14.

7.09.2020

14:00-17:00

15.

14.09.2020

14:00-17:00

 

Język włoski, poziom A2:

Lp.

DATA

GODZINA

1.

9.06.2020

15:00-18:00

2.

16.06.2020

15:00-18:00

3.

23.06.2020

15:00-18:00

4.

30.06.2020

15:00-18:00

5.

7.07.2020

15:00-18:00

6.

14.07.2020

15:00-18:00

7.

21.07.2020

15:00-18:00

8.

28.07.2020

15:00-18:00

9.

4.08.2020

15:00-18:00

10.

11.08.2020

15:00-18:00

11.

18.08.2020

15:00-18:00

12.

25.08.2020

15:00-18:00

13.

1.09.2020

15:00-18:00

14.

8.09.2020

15:00-18:00

15.

15.09.2020

15:00-18:00

 

 

W związku z decyzją władz Uczelni o zawieszeniu zajęć stacjonarnych od dnia 11.03.2020 informujemy, że kursy językowe w projekcie Doskonały Uniwersytet są albo zawieszone, albo prowadzone w formie zdalnej, jeżeli grupa uzgodni taką formę ze swoim lektorem.

HARMONOGRAM

Język francuski A1

Zajęcia: Wydział Matematyki i Informatyki UJ, Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

SALA

1.

24.02.2020

13:00-14:30

0008

2.

26.02.2020

10:30-12:00

0025

3.

02.03.2020

13:00-14:30

0008

4.

04.03.2020

10:30-12:00

0025

5.

09.03.2020

13:00-14:30

0008

6.

11.03.2020

10:30-12:00

0025

7.

16.03.2020

13:00-14:30

0008

8.

18.03.2020

10:30-12:00

0025

9.

23.03.2020

13:00-14:30

0008

10.

25.03.2020

10:30-12:00

0025

11.

30.03.2020

13:00-14:30

0008

12.

01.04.2020

10:30-12:00

0025

13.

06.04.2020

13:00-14:30

0008

14.

08.04.2020

10:30-12:00

0025

15.

15.04.2020

10:30-12:00

0025

16.

20.04.2020

13:00-14:30

0008

17.

22.04.2020

10:30-12:00

0025

18.

27.04.2020

13:00-14:30

0008

19.

29.04.2020

10:30-12:00

0025

20.

04.05.2020

13:00-14:30

0008

21.

06.05.2020

10:30-12:00

0025

22.

11.05.2020

13:00-14:30

0008

23.

13.05.2020

10:30-12:00

0025

24.

18.05.2020

13:00-14:30

0008

25.

20.05.2020

10:30-12:00

0025

26.

25.05.2020

13:00-14:30

0008

27.

27.05.2020

10:30-12:00

0025

28.

01.06.2020

13:00-14:30

0008

29.

03.06.2020

10:30-12:00

0025

30.

08.06.2020

13:00-14:30

0008

 

Język niemiecki A1

Zajęcia: ul. Długa 88, 31-147 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

24.02.2020

12:00-15:00

2.

02.03.2020

12:00-15:00

3.

09.03.2020

12:00-15:00

4.

16.03.2020

12:00-15:00

5.

23.03.2020

12:00-15:00

6.

30.03.2020

12:00-15:00

7.

06.04.2020

12:00-15:00

8.

20.04.2020

12:00-15:00

9.

27.04.2020

12:00-15:00

10.

04.05.2020

12:00-15:00

11.

11.05.2020

12:00-15:00

12.

18.05.2020

12:00-15:00

13.

25.05.2020

12:00-15:00

14.

01.06.2020

12:00-15:00

15.

08.06.2020

12:00-15:00

 

Język niemiecki A2

Zajęcia: ul. Długa 88, 31-147 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

27.02.2020

13:00-16:00

2.

05.03.2020

13:00-16:00

3.

12.03.2020

13:00-16:00

4.

19.03.2020

13:00-16:00

5.

26.03.2020

13:00-16:00

6.

02.04.2020

13:00-16:00

7.

09.04.2020

13:00-16:00

8.

16.04.2020

13:00-16:00

9.

23.04.2020

13:00-16:00

10.

30.04.2020

13:00-16:00

11.

07.05.2020

13:00-16:00

12.

14.05.2020

13:00-16:00

13.

21.05.2020

13:00-16:00

14.

28.05.2020

13:00-16:00

15.

04.06.2020

13:00-16:00

 

Język hiszpański A1

Zajęcia: ul. Długa 88, 31-147 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

24.02.2020

13:00-16:00

2.

02.03.2020

13:00-16:00

3.

09.03.2020

13:00-16:00

4.

16.03.2020

13:00-16:00

5.

23.03.2020

13:00-16:00

6.

30.03.2020

13:00-16:00

7.

06.04.2020

13:00-16:00

8.

20.04.2020

13:00-16:00

9.

27.04.2020

13:00-16:00

10.

04.05.2020

13:00-16:00

11.

11.05.2020

13:00-16:00

12.

18.05.2020

13:00-16:00

13.

25.05.2020

13:00-16:00

14.

01.06.2020

13:00-16:00

15.

08.06.2020

13:00-16:00

 

Język hiszpański A2

Zajęcia: ul. Długa 88, 31-147 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

26.02.2020

9:00-12:00

2.

04.03.2020

9:00-12:00

3.

11.03.2020

9:00-12:00

4.

18.03.2020

9:00-12:00

5.

25.03.2020

9:00-12:00

6.

01.04.2020

9:00-12:00

7.

08.04.2020

9:00-12:00

8.

15.04.2020

9:00-12:00

9.

22.04.2020

9:00-12:00

10.

29.04.2020

9:00-12:00

11.

06.05.2020

9:00-12:00

12.

13.05.2020

9:00-12:00

13.

20.05.2020

9:00-12:00

14.

27.05.2020

9:00-12:00

15.

03.06.2020

9:00-12:00

więcej o HARMONOGRAM

GRUPA  ANG-5: Język angielski B1/B2

Zajęcia w Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów, ul. Czapskich 4, 31-110 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

15.01.2020

11:30-13:00

2.

22.01.2020

11:30-13:00

3.

29.01.2020

11:30-13:00

4.

05.02.2020

11:30-13:00

5.

12.02.2020

11:30-13:00

6.

19.02.2020

11:30-13:00

7.

26.02.2020

11:30-13:00

8.

04.03.2020

11:30-13:00

9.

11.03.2020

11:30-13:00

10.

18.03.2020

11:30-13:00

11.

25.03.2020

11:30-13:00

12.

01.04.2020

11:30-13:00

13.

08.04.2020

11:30-13:00

14.

15.04.2020

11:30-13:00

15.

22.04.2020

11:30-13:00

 

GRUPA  ANG-6: Język angielski C1

Zajęcia w Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów, ul. Czapskich 4, 31-110 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

15.01.2020

10:00-11:30

2.

22.01.2020

10:00-11:30

3.

29.01.2020

10:00-11:30

4.

05.02.2020

10:00-11:30

5.

12.02.2020

10:00-11:30

6.

19.02.2020

10:00-11:30

7.

26.02.2020

10:00-11:30

8.

04.03.2020

10:00-11:30

9.

11.03.2020

10:00-11:30

10.

18.03.2020

10:00-11:30

11.

25.03.2020

10:00-11:30

12.

01.04.2020

10:00-11:30

13.

08.04.2020

10:00-11:30

14.

15.04.2020

10:00-11:30

15.

22.04.2020

10:00-11:30

 

więcej o

Grupa 4: Język angielski, poziom A2

Zajęcia w sali 008, Wydział Matematyki i Informatyki UJ, Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

10.01.2020

10:00-11:30

2.

13.01.2020

10:00-11:30

3.

17.01.2020

10:00-11:30

4.

20.01.2020

10:00-11:30

5.

24.01.2020

10:00-11:30

6.

27.01.2020

10:00-11:30

7.

31.01.2020

10:00-11:30

8.

03.02.2020

10:00-11:30

9.

07.02.2020

10:00-11:30

10.

10.02.2020

10:00-11:30

11.

14.02.2020

10:00-11:30

12.

17.02.2020

10:00-11:30

13.

21.02.2020

10:00-11:30

14.

24.02.2020

10:00-11:30

15.

28.02.2020

10:00-11:30

 

więcej o Grupa 4: Język angielski, poziom A2

Grupa 3: Język angielski, poziom A1

Zajęcia w sali 008, Wydział Matematyki i Informatyki UJ, Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

10.01.2020

8:15-9:45

2.

13.01.2020

8:15-9:45

3.

17.01.2020

8:15-9:45

4.

20.01.2020

8:15-9:45

5.

24.01.2020

8:15-9:45

6.

27.01.2020

8:15-9:45

7.

31.01.2020

8:15-9:45

8.

03.02.2020

8:15-9:45

9.

07.02.2020

8:15-9:45

10.

10.02.2020

8:15-9:45

11.

14.02.2020

8:15-9:45

12.

17.02.2020

8:15-9:45

13.

21.02.2020

8:15-9:45

14.

24.02.2020

8:15-9:45

15.

28.02.2020

8:15-9:45

 

więcej o Grupa 3: Język angielski, poziom A1

Grupa 10: MS Office (Word, Excel, PowerPoint) podstawowy

Zajęcia w sali 403, Collegium Paderevianum, Aleja Adama Mickiewicza 9b, 31-120 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

22.01.2020

7:45-11:30

2.

27.01.2020

7:45-11:30

3.

03.02.2020

7:45-11:30

4.

05.02.2020

7:45-11:30

więcej o Grupa 10: MS Office (Word, Excel, PowerPoint) podstawowy

Grupa 9: MS Excel zaawansowany

Zajęcia w sali 403, Collegium Paderevianum, Aleja Adama Mickiewicza 9b, 31-120 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

08.01.2020

7:45-11:30

2.

13.01.2020

7:45-11:30

3.

15.01.2020

7:45-11:30

4.

20.01.2020

7:45-11:30

więcej o Grupa 9: MS Excel zaawansowany

Kursy językowe dla studentów

Zajęcia w salach 0008 i 0025, Wydział Matematyki i Informatyki UJ, Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

sala 0008

 

sala 0008

sala 0025

 

sala 0008

sala 0008

8.30-9.00

 

 

 

 

 

 

 

9.00- 9.30

 

 

 

 

 

 

 

9.30-10.00

 

 

 

 

 

 

 

10.00-10.30

 

 

ROSYJSKI

A1-1

 

 

 

ROSYJSKI

B1-1

10.30-11.00

 

 

 

 

 

11.00-11.30

 

 

 

 

 

11.30-12.00

 

 

 

 

 

 

12.00-12.30

FRANCUSKI

A1-1

 

NIEMIECKI
B1-1

FRANCUSKI

A1-1

 

ROSYJSKI

A1-1

12.30-13.00

 

 

13.00-13.30

 

 

NIEMIECKI

B2-1

13.30-14.00

 

 

 

 

 

14.00-14.30

 

 

 

 

HISZPAŃSKI

B2-1

14.30-15.00

FRANCUSKI

A1-2

 

 

 

15.00-15.30

 

FRANCUSKI

A1-2

 

 

15.30-16.00

 

 

 

16.00-16.30

FRANCUSKI

A2-1

 

 

 

 

16.30-17.00

 

FRANCUSKI

A2-1

 

 

 

17.00-17.30

 

 

 

 

 

17.30-18.00

 

 

 

 

 

 

18.00-18.30

WŁOSKI

A1-1

 

WŁOSKI

A1-1

 

 

 

 

18.30-19.00

 

 

 

 

 

19.00-19.30

 

 

 

 

 

19.30-20.00

 

 

 

 

 

 

 

W tabeli podano nazwę języka oraz jego poziom i numer grupy np. A1-1 tzn. poziom A1; grupa nr 1.

więcej o Kursy językowe dla studentów

Grupa 2: Język angielski, poziom B1

Zajęcia w sali 0008, Wydział Matematyki i Informatyki UJ, Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

25.10.2019

10:00-11:30

2.

28.10.2019

10:00-11:30

3.

4.11.2019

10:00-11:30

4.

8.11.2019

10:00-11:30

5.

15.11.2019

10:00-11:30

6.

18.11.2019

10:00-11:30

7.

22.11.2019

10:00-11:30

8.

25.11.2019

10:00-11:30

9.

29.11.2019

10:00-11:30

10.

2.12.2019

10:00-11:30

11.

6.12.2019

10:00-11:30

12.

9.12.2019

10:00-11:30

13.

13.12.2019

10:00-11:30

14.

16.12.2019

10:00-11:30

15.

20.12.2019

10:00-11:30

 

więcej o Grupa 2: Język angielski, poziom B1

Grupa 1: Język angielski, poziom A2

Zajęcia w sali 0008, Wydział Matematyki i Informatyki UJ, Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

25.10.2019

8:15-9:45

2.

28.10.2019

8:15-9:45

3.

4.11.2019

8:15-9:45

4.

8.11.2019

8:15-9:45

5.

15.11.2019

8:15-9:45

6.

18.11.2019

8:15-9:45

7.

22.11.2019

8:15-9:45

8.

25.11.2019

8:15-9:45

9.

29.11.2019

8:15-9:45

10.

2.12.2019

8:15-9:45

11.

6.12.2019

8:15-9:45

12.

9.12.2019

8:15-9:45

13.

13.12.2019

8:15-9:45

14.

16.12.2019

8:15-9:45

15.

20.12.2019

8:15-9:45

więcej o Grupa 1: Język angielski, poziom A2

Grupa 8: MS Office (Word, Excel, PowerPoint) podstawowy

Zajęcia w sali 403, Collegium Paderevianum, Aleja Adama Mickiewicza 9b, 31-120 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

20.11.2019

7:45-11:30

2.

25.11.2019

7:45-11:30

3.

02.12.2019

7:45-11:30

4.

04.12.2019

7:45-11:30

więcej o Grupa 8: MS Office (Word, Excel, PowerPoint) podstawowy

Grupa 7: MS Excel zaawansowany

Zajęcia w sali 403, Collegium Paderevianum, Aleja Adama Mickiewicza 9b, 31-120 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

04.11.2019

7:45-11:30

2.

06.11.2019

7:45-11:30

3.

13.11.2019

7:45-11:30

4.

18.11.2019

7:45-11:30

więcej o Grupa 7: MS Excel zaawansowany

Harmonogram zajęć kursów semestr zimowy 2019/2020 - Projekt Doskonały Uniwersytet

1. Techniki immunobiologiczne -  WBNZ-676

wykład czwartek s. 0.87 ul. Gronostajowa 9 - 10.00-13.00

ćwiczenia grupy 1 i 2 s. 0.87 ul. Gronostajowa 9 - 10.00-13.00

2. Metody prezentacji - WBNZ-915

wykład - środa s. P 0.1.1  (Aula) ul. Gronostajowa 7 - 18.30-20.00 1x 09.10.2019r.

ćwiczenia - 14 gr ćwiczeniowych ul. Gronostajowa 7

1 i 12  środa s. 1.1.2    13.00-15.30

3 i 11  piątek s. 1.0.4   10.30-13.00

4 i 15  czwartek s. 1.1.1   8.00-10.30

5 i 9    poniedziałek s. 2.0.6   8.30-10.00

6 i 7   czwartek  s. 3.0.6    15.45-18.15

8  czwartek   s. 1.1.1   10.30-12.45

10 i 12 wtorek s. 2.0.6    10.45-13.15

 

3. Praktyka badań naukowych - WBNZ-730

wykład poniedziałek s. 1.1.2   ul. Gronostajowa 7  -  8.15-9.15

ćwiczenia  - 3 grupy w s. 2.1.12 i 2.1.9 ul. Gronostajowa 7 

1. poniedziałek 9.15-10.45 (dedykowana dla neurobiologii - poza projektem DU)

2. środa  13.00-14.30

3. poniedziałek 11.30-13.00

4. Mikroskopia praktyczna i obrazowanie w biologii - WBNZ-998

ćwiczenia - 1 grupa -czwartek s. 0.60 ul. Gronostajowa 9 - 10.00-13.00

więcej o Harmonogram zajęć kursów semestr zimowy 2019/2020 - Projekt Doskonały Uniwersytet

Grupa 6: MS Excel zaawansowany

Zajęcia w sali 403, Collegium Paderevianum, Aleja Adama Mickiewicza 9b, 31-120 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

19.09.2019

8:30-11:45

2.

20.09.2019

8:30-11:45

3.

23.09.2019

8:30-11:45

4.

26.09.2019

8:30-11:45

5.

30.09.2019

8:30-11:45

 

więcej o Grupa 6: MS Excel zaawansowany

Grupa 5: MS Excel zaawansowany

Zajęcia w sali 403, Collegium Paderevianum, Aleja Adama Mickiewicza 9b, 31-120 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

05.08.2019

8:30-11:45

2.

06.08.2019

8:30-11:45

3.

07.08.2019

8:30-11:45

4.

08.08.2019

8:30-11:45

5.

09.08.2019

8:30-11:45

 

więcej o Grupa 5: MS Excel zaawansowany

Grupa 1: MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Zajęcia w sali 0059, Wydział Matematyki i Informatyki UJ, ul. Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

01.07.2019

8:15-9:45

2.

03.07.2019

8:15-9:45

3.

08.07.2019

8:15-9:45

4.

10.07.2019

8:15-9:45

5.

15.07.2019

8:15-9:45

6.

17.07.2019

8:15-9:45

7.

22.07.2019

8:15-9:45

8.

24.07.2019

8:15-9:45

9.

29.07.2019

8:15-9:45

10.

31.07.2019

8:15-9:45

więcej o Grupa 1: MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Grupa 2: MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Zajęcia w sali 0059, Wydział Matematyki i Informatyki UJ, ul. Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków

Lp.

DATA

GODZINA

1.

01.07.2019

10:00-11:30

2.

03.07.2019

10:00-11:30

3.

08.07.2019

10:00-11:30

4.

10.07.2019

10:00-11:30

5.

15.07.2019

10:00-11:30

6.

17.07.2019

10:00-11:30

7.

22.07.2019

10:00-11:30

8.

24.07.2019

10:00-11:30

9.

29.07.2019

10:00-11:30

10.

31.07.2019

10:00-11:30

 

więcej o Grupa 2: MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Grupa 3: MS Word zaawansowany

Z